Проповіді та телепрограми

Проповідь архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія у Світлий понеділок (17 квітня 2017 р.) після літургії в Покровській парафії м. Ніжина.

17 березня 2017 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет виступив на урочистому засіданні Верховної Ради України, присвяченому 100-літтю Української революції 1917-21 рр.

Проповідь архієпископа Євстратія у другу неділю Великого посту, коли Церква згадує архієпископа Фессалонікійського Григорія Паламу.

Слово архієпископа Євстратія у п'ятницю другого тижня Великого посту після читання пасії – 14-го та 15-го розділів Євангелія від ап. Марка.

У черговому випуску програми «Чернігівщина духовна» – розповідь про вшанування учасників оборони Дебальцевого, репортаж про святкування у кафедральному Катерининському соборі пам'яті святителя Феодосія Чернігівського, інтерв'ю з архієпископами Чернігівським Євстратієм та Рівненським Іларіоном.

Запис проповіді архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія в неділю прощену, спогад про вигнання Адама з Раю (2 березня 2014 р.)

15 лютого 2014 р. архієпископ Чернігівський Євстратій проповідує у кафедральному соборі св. Катерини м. Чернігова про свято Стрітення.