Владика Євстратій очолив богослужіння з нагоди храмового свята в парафії св. Олексія, чоловіка Божого.

 

30 березня 2012 р. на запрошення настоятеля парафії преподобного Олексія, чоловіка Божого, м. Мени та благочинного Менського району ігумена Марка (Лугановського) архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій прибув з архіпастирським візитом до Мени, де очолив богослужіння з нагоди храмового свята.

 

На церковному подвір’ї владику хлібом-сіллю і вітальним словом зустріли парафіяни, а настоятель отець Марк запросив звершити службу.

 

Літургію Ранішеосвячених Дарів архієпископ Євстратій відправив у співслужінні ігумена Марка, благочинного Корюківського району протоієрея Тараса Баїка та настоятеля Юріївської парафії м. Мени священика Володимира Шемендюка. Після літургії на церковному подвір’ї архіпастир звершив освячення води та окропив нею всіх присутніх. На завершення богослужіння владика виголосив проповідь про необхідність кожному християнину любити храм і брати участь у Святих Таїнствах. Також він подякував отцю Марку за запрошення, а всім присутнім – за спільну молитву. Відтак було проголошено многоліття.

 

На прохання настоятеля громади великомученика Юрія Переможця м. Мени о. Володимира архієпископ Євстратій відвідав приміщення, де влаштований парафіяльний храм, а потім оглянув земельну ділянку, де планується розпочати будівництво нової типової церкви. Також владика дав інтерв’ю Сергію Трегубенку для місцевих ЗМІ.

 

Цього ж дня, користуючись нагодою перебування у Мені, керуючий Чернігівською єпархією зустрівся з керівниками місцевої влади – головою Менської районної ради Володимиром Невжинським та міським головою Мени Федором Фесюном. Владика представився у якості новопризначеного єпархіального архієрея та обмінявся думками щодо стану й перспектив розвитку парафій Київського Патріархату в регіоні. Зустрічі пройшли у доброзичливій атмосфері.

 

Відзначення храмового свята завершилося братською трапезою.

 

Прес-служба Чернігівської єпархії