З нагоди дня пам’яті святителя Миколая, Архієпископа Мір Лікійських, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив богослужіння та взяв участь в низці заходів.

18 грудня 2016 р. ввечері владика у співслужінні духовенства очолив Всенічне бдіння у кафедральному Катерининському соборі м. Чернігова.

19 грудня вранці з нагоди престольного свята Миколаївського храму Покровської парафії м. Ніжина на запрошення настоятеля протоієрея Михаїла Якубіва архієрей очолив Божественну літургію в цьому храмі.

Після богослужінні владика виголосив проповідь та вручив дітям приготовані парафією подарунки.

Разом з о. Михаїлом Якубівим та міським головою Ніжина Анатолієм Лінником архієпископ Євстратій відвідав місцевий Інтернат для хворих дітей та Соціальний гуртожиток, де привітав дітей і молодь зі святом святителя Миколая, вручивши традиційні подарунки мешканцям цих благодійних установ.

Ввечері того ж дня на запрошення голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча та Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка архієрей взяв участь у відкритті головної ялинки в центрі Чернігова, привітавши всіх присутніх на Красній площі міста зі святом святого Миколая.

Прес-служба Чернігівської єпархії