З нагоди неділі перед Різдвом Христовим, святих отців, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій очолив богослужіння у кафедральному соборі великомучениці Катерини м. Чернігова.

31 грудня 2016 р. ввечері у співслужінні духовенства владика очолив Всенічне бдіння.

1 січня 2017 р. архієрей очолив Божественну літургію. Під час неї він виголосив проповідь про виконання волі Божої та здійснення пророцтв про Месію. «Сьогодні з євангельського читання ми чули про 42 покоління предків Господа Ісуса Христа від Авраама і до Йосифа Обручника. Аврааму Бог обіцяв, що з його роду прийде спасіння – але виконалося це пророцтво лише через багато століть. І все одно, хоч багато часу минуло – але здійснилося слово Боже. Тож це є і нам усім приклад: все, що сказав Бог про майбутнє світу – справдиться. Буде і друге Пришестя, і Страшний Суд, і вічне блаженство для праведників та вічні муки для грішників. І скільки б часу не минуло – багато чи мало – але здійсниться воля Божа так само, як і в минулому здійснилася через пришестя у світ Сина Божого» – сказав владика Євстратій .

Наприкінці богослужіння з нагоди громадянського новоліття архієпископ підніс молитву про благословення Боже в році, що надходить.

Прес-служба Чернігівської єпархії