6-7 січня 2017 року з нагоди свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа архієпископ Євстратій очолив богослужіння в кафедральному соборі святої Катерини м. Чернігова.

6 січня ранком, у Навечір’я Різдва, згідно до устава було звершено Літургію святителя Василія Великого, яка розпочалася Вечірнею. Після літургії відбулося славлення – спів тропаря і кондака Різдва Христового перед іконою свята.

Того ж дня ввечері у соборі було звершене Всенічне бдіння, під час читання канону архієрей помазав усіх численних богомольців освяченим єлеєм. Наприкінці служби замість читання першого часу хор, духовенство і парафіяни співали колядки, славлячи Народженого Спасителя.

7 січня, в день Різдва Христового, архієпископ Євстратій з духовенством звершив Божественну літургію. Після читання Євангелія він виголосив Патріарше Різдвяне послання. На запричасному стиху Послання архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія зачитав настоятель собору протоієрей Роман Кіник.

Завершилося богослужіння славленням перед іконою Різдва та представленням святкового вертепу, підготовленого учнями недільної школи при кафедральному соборі.

Прес-служба Чернігівської єпархії