18-19 січня 2017 р. архієпископ Євстратій очолив у Чернігові богослужіння з нагоди свята Богоявлення – Хрещення Господнього.

18 січня, в середу ранком, в день Навечір'я Богоявлення, у кафедральному соборі святої Катерини було відправлено Божественну літургію за чином свт. Василія Великого, яка згідно до устава розпочалася вечірнею. Після літургії у храмі було звершено чин Великого освячення води. Служба завершилася славленням – співом тропаря і кондака Богоявлення перед іконою свята.

Того ж дня ввечері архієрей очолив Всенічне бдіння, під час якого була звершена літія з благословенням хлібів. На читанні канону владика помазував богомольців освяченим єлеєм.

19 січня, у четвер ранком, в день Богоявлення, у Катерининському соборі було звершено Божественну літургію. Після читання Євангелія архієпископ виголосив проповідь.

Завершилося служіння Великим освяченням води, відправленим на площі перед храмом. Владика привітав усіх зі святом та окропив парафіян Богоявленською водою – Великою агіасмою.

О 12 годині дня архієпископ Євстратій також звершив Велике освячення води на березі річки Десна в районі «Золотого пляжу», після чого дав інтерв'ю для місцевих медіа.

20 січня, ранком у п'ятницю, за традицією владика особисто привітав зі святом Богоявлення керівників міста й області, відвідавши їх з Йорданською водою.

Прес-служба Чернігівської єпархії

Фото Високий вал