18 серпня 2012 р., напередодні храмового свята, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій звершив освячення новозбудованого храму на честь Преображення Господнього та відправив у ньому першу Божественну літургію.

 

 

Перед входом до храму владику зустріли діти, які вручили архіпастирю коровай та прочитали вірші. Після зустрічі та вхідних молитов, облачившись у священні одежі, архієпископ Євстратій у співслужінні благочинного Чернігівської області протоієрея Сергія Чечина, протоієрея Василя Томкевича та священика Василя Пєтухова – настоятеля парафії та благочинного Носівського району – звершив освячення престолу і новозбудованого храму.

 

 

Після цього була відправлена перша у новоосвяченій церкві Божественна літургія. Співав хор «Воскресіння» ніжинського Всіхсвятського кафедрального собору.

 

 

Наприкінці літургії архіпастир виголосив проповідь про важливість храму в житті кожного християнина та про духовне значення Преображення Господнього, яке спонукає до преображення кожного з нас.

 

Після служби владика Євстратій висловив подяку отцю-настоятелю за труди у побудові за два роки храму, отцю Сергію за працю і турботу про розвиток Київського Патріархату в багатьох куточках Чернігівщини, отцю Василю Томкевичу за допомогу у справі храмового будівництва. Особливу подяку було висловлено Святійшому Патріарху Філарету, який двічі надавав фінансову допомогу в будівництві храму, а також протоієрею Михайлу Якубіву та громаді Покровської церкви в Ніжині, які пожертвували для Преображенського храму іконостас.

 

Також архієрей подякував всім, хто підтримав побудову нової церкви у Носівці – представникам влади, активістам ВО «Свобода» і всім, хто приклав свої зусилля у святій справі.

 

У відповідь отець-настоятель подякував владиці Євстратію за візит, звершене освячення і богослужіння та за архіпастирську турботу про парафію. Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

 

Після цього на подвір’ї біля храму відбувся братський обід. Під час обіду до присутніх від імені голови Носівської райдержадміністрації Анатолія Григоровича Красносільського зі словами вітання звернувся його заступник Віктор Михайлович Броварець, який представляв на урочистій події місцеву владу.

 

Прес-служба Чернігівської єпархії