Студенти КПБА у Чернігові13 лютого 2009 року випускники Київської Православної Богословської Академії, з метою паломництва,  відвідали місто Чернігів. Організатором екскурсії був клірик парафії святого Іоана Предтечі Деснянського району міста Києва, викладач КПБА та класний керівник 5-го курсу  – протоієрей Іван Михайлишин.

У Чернігові студенти приложилися до нетлінних мощей святителя Феодосія  та преподобного Лаврентія Чернігівських. Під час паломництва майбутні священики відвідали головні святині Чернігова: козацький храм святої великомучениці Катерини, древні храми святої великомучениці Параскеви П’ятниці (ХІІ ст.) та Спасо-Преображенський собор(ХІ ст.), храм святих мучеників чернігівського князя Михаїла і боярина його Федора та інші храми міста. Особливе враження на молодь справили Антонієві печери.

Студенти на дзвіниці Свято-Троїцького монастиря

студенти біля Антонієвих печер

студенти у Чернігівському дитинстві

У храмі святої великомучениці Параскеви паломники приложилися до мощей святого апостола Андрія Первозванного та святого першомученика Стефана, молитовно проспівали богослужбові піснеспіви до Божої Матері та святих. На завершення екскурсії студенти відвідали єпархіальне управління де ознайомилися з життям єпархії.

palomnictvo_kpba4

студенти біля храму святої великомучениці Катерини

студенти біля храму святої великомучениці Катерини

Прес-служба Чернігівської єпархії