Студенти КПБА в Чернігові26 лютого 2009 року, з благословення високопреосвященнійшого Димитрія, митрополита Переяслав-Хмельницького, Ректора Київської Православної Богословської Академії, студенти 4-го курсу цього вищого духовного навчального закладу, з метою паломництва відвідали древнє місто Чернігів.

Як і раніше, організатором екскурсії став викладач КПБА, клірик парафії святого Іоана Предтечі Деснянського району Києва – прот. Іван Михайлишин.

Під час паломництва майбутні священики відвідали та помолились практично у всіх святинях Чернігова. З великим благоговінням та страхом Божим студенти приложилися до нетлінних мощей небесних покровителів міста – святителя Феодосія та преп. Лаврентія Чернігівських.

Студенти КПБА в Чернігові

Студенти КПБА в Чернігові
Біля храму святої великомучениці Катерини випускники(після 4-х років навчання в КПБА надається диплом бакалавра) зустрілися та отримали благословення у преосвященнійшого єпископа Чернігівського і Ніжинського Іларіона, який розповів молоді про історію та сучасний стан козацього храму.

Студенти КПБА в Чернігові

Студенти КПБА в Чернігові

Останьою святинею, яку студенти відвідали під час паломництва, був єпархіальний храм святителя Феодосія Чернігівського. Паломники приложилися до мощей святителя Іоана Тобольського, помолилися до святих землі Чернігівської, після чого єпископ Іларіон помазав всіх присутніх святим єлеєм, освяченим на мощах чернігівських святих. Ознайомившись з життям єпархії, наповнені духовною радістю, студенти відбули до столиці.

Студенти КПБА в Чернігові

Прес-служба Чернігівської єпархії