Молодь з Житомира у Чернігові21 березня 2009 року молодь з молодіжного центру Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Житомира, разом з настоятелем собора і духівником «молодіжки» протоієреєм Богданом Бойко, з паломницькою поїздкою відвідала місто Чернігів.

На початку міста, біля собору святої великомучениці Катерини їх зустріли голова прес-служби Чернігівської єпархії Олександр Шмуригін та працівник військово-історичного відділу Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського Максим Благодатний, які супроводжували паломників і розповідали їм про духовність та історію міста.

Молодь з Житомира у Чернігові

Молодь з Житомира у Чернігові

Під час паломництва молодь відвідала всі історичні святині Чернігова: кафедральний козацький собор св. вмч. Катерини, храм св. вмч. Параскеви(ХІІ ст.), у якому віруючі приложилися до часточок  мощей святих апостола Андрія Первозванного та першомученика Степана, Антонієві печери, Свято-Іллінський монастир, засновником якого є преподобний Антоній Печерський, Спасо-Преображенський собор, Єлецький Свято-Успенський жіночий монастир, Троїцький собор, у якому всі приложилися до мощей святителя Феодосія та преподобного Лаврентія Чернігівських.

Молодь з Житомира у Чернігові

Молодь з Житомира у Чернігові

Завершенням паломництва був храм преподобного Феодосія Чернігівського в єпархіальному управлінні, де молодь змогла приложитися до мощей святителя Іоана Тобольського.

Молодь з Житомира у Чернігові

Молодь була дуже вражена від побаченого і з духовною радістю відбула до Житомира.

Слід зазначити, що недільна школа при Свято-Михайлівському кафедральному соборі є однією з найбільших православних недільних шкіл в Україні. На сьогоднішній день у ній навчається близько 400 вихованців. При соборі діє молодіжний центр, який відвідують близько 100 людей.

Прес-служба Чернігівської єпархії