Збори духовенства Чернігівської єпархіїСьогодні, 26 березня, у храмі свв. мчч. Михаїла і Федора Чернігівських відбулись чергові збори духовенства Чернігівської єпархії. Очолив засідання преосвященнійший єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон.


Під час зборів піднімались нагальні питанння життя єпархії. Преосвященнійший владика звертав увагу священиків на висоту та святість пастирського служіння, які священики повинні являти світу, суворо засуджуючи гріх та пристрасті, що мають місце у житті пастирів. Відзначаючи сучасні методи проповіді, єпископ Іларіон розповів про велике значення сучасних засобів розповсюдження інформації у справі місіонерства та закликав пресвітерів активно висвітлювати життя парафій та благочиннь.

Збори духовенства Чернігівської єпархії

Збори духовенства Чернігівської єпархії

Також кожний священик зміг почутити архіпастирську відповідь на свої запитання, поділитись своїми проблемами і потребами, та отримати допомогу. Завершились збори духовенства спільною молитвою, під час якої присутні подякували Богу за всі благословення, які Він посилає на Свою Церкву.

Прес-служба Чернігівської єпархії