Збори духовенства єпархії30 червня 2010 р. в приміщенні Чернігівського єпархіального управління відбулися чергові збори духовенства єпархії. Очолив збори духовенства єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон.

На зустрічі з духовенством єпископ Іларіон проінформував священнослужителів про рішення Священного Синоду від 14 травня 2010 року.

Зокрема преосвященнійший владика відзначив актуальність святкування Хрещення Руси-України, які відбудуться у Києві з 27 по 29 липня та закликав священиків взяти активну участь у цих торжествах. З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі відбудуться урочисті богослужіння: 27 липня з 17.00 – Всенічне бдіння, 28 липня з 10.00 – Божественна літургія. Богослужіння очолить Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископату і духовенства. По завершенні літургії (після 12.00) від Володимирського собору до пам'ятника святому Володимиру відбудеться урочистий хресний хід.

Також було прийнято до уваги постанову Священного Синоду про необхідність активного заохочення духовенства і парафіян виписувати офіційну друковану газету Церкви «Голос Православ’я».

Владика Іларіон звернувся до священнослужителів із духовними повчаннями про життя та пастирське служіння священика у сучасному світі, де зробив акцент на жертовності служіння. Також було обговорено ряд організаційних питань щодо подальшого розвитку та утвердження Чернігівської єпархії. На завершення керуючий єпархією відповів на питання духовенства.

Закінчились збори молитвою.

Прес-служба Чернігівської єпархії