Загальноцерковні новини

Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

6-9 березня 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Філарета архієпископ Чернігівський Євстратій, представник Київського Патріархату при Європейських інституціях, відвідав з черговим робочим візитом Брюссель.

20 лютого 2017 року – третя річниця, коли пролилася кров невинних людей в самому серці України — у Києві. У Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі за участі архієпископа Чернігівського Євстратія відбулися поминальні Богослужіння за спокій душ розстріляних мирних учасників Революції Гідності.

20 лютого 2017 р. в залі Вченої ради Київської православної богословської академії відбулася зустріч Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з Президентом України Петром Порошенком, Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, Генеральним прокурором Юрієм Луценком. У зустрічі також взяли участь дружина глави держави Марина Порошенко та заступник глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко, Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та секретар Священного Синоду архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

11-12 лютого 2017 р. у Михайлівському Золотоверхому монастирі м. Києва в приміщенні Київської православної богословської академії відбувся традиційний щорічний з'їзд православної молоді. Серед інших учасників на ньому були присутні архієпископ Євстратій та представники Чернігівської єпархії.

10 лютого 2017 р. на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні пана Лі Янг-Гу з благословення Святійшого Патріарха Філарета секретар Священного Синоду архієпископ Чернігівський Євстратій взяв участь у прийнятті на честь 25-ліття встановлення дипломатичних стосунків між Кореєю та Україною.

IMG 25516-9 лютого 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Філарета архієпископ Чернігівський Євстратій, Представник Київського Патріархату при Європейських інституціях, відвідав м. Страсбург (Франція), де провів зустрічі у Раді Європи.