21-23 січня 2014 р. архієпископ Чернігівський Євстратій взяв участь у низці заходів з нагоди ювілею 85-ліття від дня народження Святійшого Патріарха Філарета.

21 січня у приміщенні Київської Патріархії відбулася прес-конференція Патріарха, яку вів архієпископ Євстратій як голова Інформаційного управління. Докладний звіт про прес-конференцію можна прочитати на офіційному сайті «Церква.info»

У зв’язку з трагічними подіями у центрі Києва та загостренням суспільно-політичної кризи в Україні Патріарх благословив скасувати ювілейні урочистості, які були заплановані у Національній філармонії України – академію, концерт і прийняття.

23 січня вранці Святійший Владика у співслужінні єпископату і духовенства звершив у Володимирському кафедральному соборі столиці Божественну літургію, під час якої підносилися особливі прохання за мир і подолання ворожнечі в Україні. Серед інших Предстоятелю співслужив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій. З благословення Патріарха владика також виголосив на запричасному стиху проповідь.

Після богослужіння Святійший Патріарх приймав вітання у своїй резиденції. Ювіляра від імені Чернігівської єпархії привітали архієпископ Євстратій, обласний благочинний протоієрей Сергій Чечин і меценат, відомий аграрій з Ніжинщини Микола Полуда. Докладну розповідь, фото- і відео-звіти про ювілей Патріарха можна побачити на офіційному сайті «Церква.info»

Прес-служба Чернігівської єпархії